PRIME

Prime focust op moderne tot hedendaagse mid-career en gevestigde kunstenaars op internationaal niveau.
De selectie gebeurt door het Internationaal Selectiecomité.

De galerieën die deelnemen aan de 38e editie zullen in december aangekondigd worden.

PRIME 2019

0
10 Chancery Lane – Hong Kong

A
Luis Adelantado – Valencia, Mexico City
ADN Galeria – Barcelona, Sant Cugat del Valles
Hans Alf – Copenhagen
Piero Atchugarry – Garzón, Miami

B
Baronian Xippas – Brussels
Base-Alpha – Antwerp
Baton – Seoul
Bernier/Eliades – Athens, Brussels
Blain|Southern – London, Berlin, New York
Thomas Brambilla – Bergamo
Braverman Gallery– Tel Aviv

C
Ceysson & Bénétière – Paris, Luxembourg, Saint-Etienne, New York
Choi&Lager – Cologne + DIVISION – Montreal, Toronto

D
Patrick De Brock – Knokke
Kristof De Clercq – Ghent
dépendance – Brussels
Ditesheim & Maffei Fine Art – Neuchâtel
Eric Dupont – Paris

E
Edel Assanti – London

F
Fifty One – Antwerp, New York
Les Filles du Calvaire – Paris
Flatland – Amsterdam
Jean Fournier – Paris
Felix Frachon – Brussels

G
Christophe Gaillard – Paris
Gilles Drouault galerie/multiples – Paris
Geukens & De Vil – Antwerp, Knokke
Gladstone – Brussels, New York

H
Jason Haam – Seoul
Hakgojae – Seoul
HdM Gallery – Beijing, London
Patrick Heide – London
Jochen Hempel – Leipzig
Ernst Hilger – Vienna
Kristin Hjellegjerde – London, Berlin
The Hole – New York
Hopstreet – Brussels
Xavier Hufkens – Brussels
Hussenot – Paris

J
Jahn und Jahn – Munich
rodolphe janssen – Brussels

K
KETELEER – Antwerp, Brasschaat
Krinzinger – Vienna

L
Irène Laub – Brussels
Lelong & Co. – Paris, New York
Harlan Levey Projects – Brussels

M
Ron Mandos – Amsterdam
Martos – New York
Maruani Mercier – Brussels, Knokke, Zaventem
Mario Mauroner – Salzburg, Vienna
Mazzoli – Modena, Berlin
Greta Meert – Brussels
Meessen De Clercq – Brussels
Mendes Wood DM – São Paulo, Brussels, New York
Nino Mier – Los Angeles, Cologne
MLF | Marie-Laure Fleisch – Brussels
Anne Mosseri-Marlio – Basel
Mulier Mulier – Knokke

N
New Art Centre – Salisbury
Nosbaum Reding – Luxembourg

O
Nathalie Obadia – Brussels, Paris
Oniris – Florent Paumelle – Rennes
O V Project – Brussels

P
Papillon – Paris
pop/off/art – Moscow
Proyectos Monclova – Mexico City

R
Almine Rech – Brussels, London, New York, Paris
(re)D. – Antwerp
Michel Rein – Brussels, Paris
Repetto – London
Ronchini – London

S
Sage – Paris
Sanatorium – Istanbul
Eduardo Secci – Florence
Semiose – Paris
Senda – Barcelona
Shulamit Nazarian – Los Angeles
SMAC – Cape Town, Johannesburg, Stellenbosch
Filomena Soares – Lisbon
Sorry We’re Closed – Brussels
Michel Soskine – Madrid, New York
Pietro Spartà – Chagny
Stieglitz19 – Antwerp
Marc Straus – New York

T
Suzanne Tarasieve – Paris
Templon – Paris, Brussels
valerie_traan – Antwerp
Transit – Mechelen

U
Upstream – Amsterdam

V
Sofie Van de Velde & Plus One Gallery – Antwerp
Isabelle van den Eynde – Dubai
Tim Van Laere – Antwerp
Axel Vervoordt Gallery – Wijnegem, Hong Kong
Vigo – London
Nadja Vilenne – Liege

W
Wetterling – Stockholm

Z
Zeno X – Antwerp
Zidoun-Bossuyt – Luxembourg