DISCOVERY

DISCOVERY presenteert galerieën die actief jonge internationale kunstenaars ondersteunen met een artist show of een interessante dialoog tussen twee kunstenaars presenteren. Het zijn bij uitstek kunstenaars die nog onbekend zijn binnen de hedendaagse West-Europese kunstscène, wat van het gepresenteerde werk, gecreëerd tussen 2017 en 2020, een echte ‘discovery’ maakt.

De DISCOVERY prijs uitreikt aan de galerie die de beste en meest originele presentatie toont op de beurs (5000€ voor de galeries, gesteund door Moleskine) en de galeries worden geselecteerd op de beurs door een jury van curatoren en verzamelaars.

DISCOVERY wordt gersteund door Moleskine

De galerieën die deelnemen aan de 38e editie zullen in december aangekondigd worden.

DISCOVERY 2019

Althuis Hofland – Amsterdam
with Tahmina Negmat | Waldemar Zimbelmann | Hannah Perry

CINNNAMON – Rotterdam + Divison of Labour – London
with Priscila Fernandes | Indrikis Gelzis | Lilian Kreutzberger

Conradi – Hamburg
with Yann-Vari Schubert

CØPPERFIELD – London
with Shahpour Pouyan

Dauwens & Beernaert – Brussels
with Toon Boeckmans | Karl Philips | Loïc Van Zeebroek

Derouillon – Paris
with Alexandre Benjamin Navet

Lucie Drdova – Prague
with Barbora Kleinhamplová

Charlotte Fogh – Aarhus (DK), Ascot (UK)
with Rose Eken | Louis Reith

Freight+Volume – New York
with Samuel Jablon

gaep – Bucharest (supported by the Romanian Cultural Institute)
with Felipe Cohen

Gether Contemporary – Copenhagen
with Henrik Olai Kaarstein

Richard Heller – Santa Monica
with Christian Rex van Minnen | Kajahl | Joakim Ojanen

House of Egorn – Berlin
with Julie Favreau

Hverfisgallerí – Reykjavik
with Jeanine Cohen| Gúðný Rósa Ingimarsdóttir | Hrafnkell Sigurðsson

Iragui – Moscow
with Georgy Litichevsky

Lisa Kandlhofer – Vienna
with Frauke Dannert | Rodrigo Valenzuela

Parisa Kind – Frankfurt am Main
with Hannes Michanek

Kleindienst – Leipzig
with Julius Hofmann | Walter Libuda

Lehmann + Silva – Porto
with João Gabriel

l’étrangère – London
with Anita Witek

Liang – Taipei
with Chia-Wei Hsu

LMNO – Brussels
with Adrien Lucca | Pep Vidal

mariondecannière – Antwerp
with Maika Garnica | Elias Cafmeyer

Ani Molnár – Budapest
with Magda Csutak | Tamás Waliczky

NOME – Berlin
with Goldin+Senneby

PACT – Paris
with Ivana Basic | Fin Simonetti

The Ryder Projects – London
with Jaime Pitarch

SARIEV – Plovdiv
with Valio Tchenkov | Martina Vacheva

Barbara Seiler – Zurich
with Tenki Hiramatsu

Sexauer – Berlin
with Caroline Kryzecki | Jay Gard | Jeewi Lee

Spazio Nobile – Brussels
with Kustaa Saksi | Bela Silva

Stems – Brussels, Luxembourg
with Tajh Rust

Catinca Tabacaru – New York
with Rachel Monosov

tegenboschvanvreden – Amsterdam
with Sander Breure & Witte van Hulzen

Tiwani – London
with Virginia Chihota | Gareth Nyandoro | Thierry Oussou

Steve Turner – Los Angeles
with Hannah Epstein | Kevin McNamee-Tweed | Paige Jiyoung Moon

Tyburn – London
with Kudzanai-Violet Hwami

Whitehouse gallery – Lovenjoel (BE)
with Anton Cotteleer | Hadassah Emmerich