Onze privacy policy en legal notice lees je hier.

Gallery Night

De deelnemende Brusselse galeries openen hun deuren voor de Gallery Night op woensdag 24 april, de avond voor de opening van de beurs, van 18 tot 21u.

De lijst van exposities in de galeries:

1. Ballon Rouge Collective
Merve Iseri. As a chance meeting between a cloud and a rubber stamp on a cusp of land. Curated by Evelyn Simons
Place du Jardin aux Fleurs 
1000 Brussels (city centre)

2. Baronian Xippas

Takis - ‘Magnetic Fields'
Robert Devriendt - ‘THE MISSING SCRIPT 2. Through the eyes of David X'

2 Rue Isidore Verheyden
1050 Brussels (Ixelles)

3. Bernier/Eliades
Annette Messager
46 Rue du Chatelain
1050 Brussels (Ixelles)

4. Damien & The Love Guru
Vanessa Disler, Tiziana La Melia, Nina Royle, Lucy Stein, Charlott Weise
19 Rue de Tamines
1060 Brussels (Saint-Gilles)

5. Dauwens & Beernaert
Negative / Positive: Toon Boeckmans, Isa De Leener, Marco De Sanctis, Quinten Ingelaere, Karl Philips, Benjamin Sabatier, Charlotte Vandenbroucke, Loïc Van Zeebroek
26 Avenue de Stalingrad
1000 Brussels (city centre)

6. dépendance
Gillian Carnegie
4 Rue du Marché aux Porcs
1000 Brussels (city centre)

7. Felix Frachon
Mathieu Zurstrassen: 528Hz

5 Rue Saint-Georges
1050 Brussels (Ixelles)

VOICE AND SOUND WAVES: THE JAPANESE SCENE. Yukio Fukimoto, Mamoru, Atsushi Nishijima, Lyota Yagi, Softpad
Curated by Anne-Laure Chamboissier 
7b. 26 Rue Saint-Georges
1050 Brussels (Ixelles)

8. Gladstone
Anicka Yi
12 Rue du Grand Cerf
1000 Brussels (city centre)

9. Hopstreet
Julie Cockburn
109 Rue Saint-Georges
1050 Brussels (Ixelles)

10. Xavier Hufkens
Paul McCarthy: Mixed Bag
6 Rue Saint-Georges
1050 Brussels (Ixelles)

10b. 107 Rue Saint-Georges
1050 Brussels (Ixelles)

11. rodolphe janssen
Louisa Gagliardi
35 Rue de Livourne
1050 Brussels (Ixelles)

Gert & Uwe Tobias
11b 32 Rue de Livourne
1050 Brussels (Ixelles)

12. Irène Laub Gallery
Ceci n’est pas un conte. Curated by Filip Luyckx
Joëlle Dubois, Guðný Rósa Ingimarsdóttir, G. Küng, Heidi Voet

29 Rue Van Eyck
1050 Brussels (Ixelles)

13. Laurentin Gallery
Jean Dewasne
43 Rue Ernest Allard
1000 Brussels (city centre)

14. Harlan Levey Projects
Haseeb Ahmed
Ruach not Rauch
46 Rue Jean d'Ardenne
1050 Brussels (Ixelles)

15. LMNO
Tomorrow : Trouble
Denicolai & Provoost

31 Rue de la Concorde
1050 Brussels (Ixelles)

16. La Maison de Rendez-Vous
Autumn Ramsey
23 Avenue Jef Lambeaux
1060 Brussels (Saint-Gilles)

17. Maruani Mercier
Hank Willis Thomas: Donnez Votre Main
430 Avenue Louise
1050 Brussels (Ixelles)

18. Galerie Greta Meert
Pieter Vermeersch
Michael Venezia

13 Rue du Canal
1000 Brussels (city centre)

19. Meessen De Clercq
Limits, Edges and Frontiers
Ignasi Aballí, Richard Aldrich, Tauba Auerbach, Martin Barré, Marieta Chirulescu, Lieven De Boeck, Adam Henry, Callum Innes, Sachin Kaeley, Bernard Piffaretti, Julia Rommel, Jannis Schroeder, Joep van Liefland, Georges Vantongerloo and Leon Vranken
2a Rue de l'Abbaye
1000 Brussels (city centre)

20. Mendes Wood DM
Paulo Nazareth
À Fleur de Peau 
13 Rue des Sablons
1000 Brussels (city centre)

21. MLF | Marie-Laure Fleisch
Christine Ödlund: Music for Resurrected Atoms
13 Rue Saint-Georges
1050 Brussels (Ixelles)

22. Nathalie Obadia
10 ANS 
Exhibition: 
Rina Banerjee, Martin Barré, Valérie Belin, Carole Benzaken, Josep Grau-Garriga, Edi Hila, Fabrice Hyber, Shirley Jaffe, Seydou Keïta, Sophie Kuijken, Rodrigo Matheus, Meuser, Joris Van de Moortel, Youssef Nabil, Gaetano Pesce, Laure Prouvost, Jorge Queiroz, Sarkis, Andres Serrano, Wang Keping, Jérôme Zonder.
8 Rue Charles Decoster
1050 Brussels (Ixelles)

23. o v project
P17: Nathalie Campion >< Tantra
57 Rue Van Eyck
1050 Brussels (Ixelles)

24. QG Gallery
Georg Karl Pfahler: Color & Space
62 Rue de la Concorde
1050 Brussels (Ixelles)

25. Almine Rech
Brent Wadden
20 Rue de l'Abbaye
1050 Brussels (Ixelles)

26. Michel Rein
Michael Riedel
51a Rue Washington
1050 Brussels (Ixelles)

27. Residence of H.E. the Ambassador of Spain
Group Show with Julie C. Fortier (presented by Luis Adelantado Gallery), Carlos Aire (presented by ADN Gallery), and Gino Rubert (presented by Senda Gallery) - a collaboration of the Embassy of Spain in Belgium with the Spanish exhibiting galleries and several Spanish guest artists
26 Rue Montoyer
1000 Brussels (city center)
Limited capacity. Access only by registration and validation on emb.bruselas.ofc@maec.es before 15th April 2019.

28. Sorry We're Closed
Otis Jones
67 Rue de la Régence
1000 Brussels (city centre)

29. Spazio Nobile
Group show 'Formosa: A New Layer Taiwan meets Yii'
& Permanent Studiolo Spazio Nobile with the artists and designers of the gallery
 142 Rue Franz Merjay
1050 Brussels (Ixelles)

30. Stems
"New Image Portrait". Group show curated by Todd Kramer
68 Rue de la Concorde
1000 Brussels (Ixelles)

31. TEMPLON
Chiharu Shiota: Black rain
13 Rue Veydt
1060 Brussels (Saint-Gilles)

32. Zwart Huis
Hilde Overbergh & Catharina Dhaen
Rivoli Building #20
690 Chaussée de Waterloo
1180 Brussels (Uccle)

 


Met het voortzetten van uw bezoek aan de website, accepteert u het gebruik van cookies om op maat gemaakte aanbiedingen en diensten aan te bieden. Lees meer