Contact

Anne Vierstraete
Managing Director
Partnerships & Sponsoring
+32(0)2 740 10 32
anne.vierstraete@easyfairs.com

 

Nele Verhaeren
Head of Gallery Relations
+32(0)2 740 10 21
nele.verhaeren@easyfairs.com

 
  Marie Vander Elst
Head of VIP Relations
+32 (0)2 740 10 26
marie.vanderelst@easyfairs.com

Lise Vercheval
Event Coordinator
+32 (0)2 740 10 36
lise.vercheval@easyfairs.com

 

Katinka Vandevelde
Assistant Partnerships
+32 (0)2 740 10 32
katinka.vandevelde@easyfairs.com

Nathalie Mertens
Communications Officer
+32 (0)2 740 10 43
nathalie.mertens@easyfairs.com

 
Marijke Dejonghe
Production Manager
Tel. +32 (0)2 740 10 58
marijke.dejonghe@artexis.com
  Silke Van Lippevelde
Event Operations Coordinator
Tel. +32 (0)9 241 96 04
artbrussels.ops@easyfairs.com


Enregistrer
Enregistrer
Enregistrer
Enregistrer

Met het voortzetten van uw bezoek aan de website, accepteert u het gebruik van cookies om op maat gemaakte aanbiedingen en diensten aan te bieden. Lees meer