PRIME

Prime focust op mid-carrière en gevestigde artiesten van modern tot contemporain op een internationaal niveau.
De selectie is gemaakt door het Internationaal Selectiecomité.

0
10 Chancery Lane - Hong Kong

A
ADN Galeria - Barcelona
Martin Asbaek - Copenhagen
Enrico Astuni - Bologna
Piero Atchugarry - Garzón
Avlskarl - Copenhagen
AYE Gallery - Beijing

B
Valérie Bach - Brussels
Albert Baronian - Brussels
Base-Alpha - Antwerp
Baton - Seoul
Laurence Bernard - Geneva
Bernier/Eliades - Athens, Brussels
Blain|Southern - London
Thomas Brambilla - Bergamo
Brand New Gallery - Milano
Brandstrup - Oslo

C
Ceysson & Bénétière – Paris, Luxembourg, Saint-Etienne, New York
Chelouche - Tel Aviv
Choi&Lager - Cologne
Continua - San Gimignano, Les Moulins, Beijing, Habana
CØPPERFIELD & Division of Labour - London

D
Patrick De Brock - Knokke
Kristof De Clercq - Ghent
dépendance - Brussels
Galerie du Jour - Agnès B. - Paris
Eric Dupont - Paris

F
Imane Farès - Paris
Fifty One - Antwerp, New York
Les Filles du Calvaire - Paris
Thomas Fischer - Berlin
Flatland - Amsterdam
Fold - London
Forsblom - Helsinki

G
Gana Art - Seoul
Geukens & De Vil - Antwerp, Knokke

H
Habana - La Habana
HDM Gallery - Beijing
Kristin Hjellegjerde - London
Hopstreet - Brussels
Xavier Hufkens - Brussels

J
Jahn und Jahn - Munich
Michael Janssen - Berlin
rodolphe janssen - Brussels

K
Kalfayan - Athens, Thessaloniki
Krinzinger - Vienna
Kuckei+Kuckei - Berlin
Kusseneers - Brussels

L
Irène Laub - Brussels, Shanghai
Lelong & Co. - Paris, New York
Harlan Levey Projects - Brussels
LMNO - Brussels

M
Ron Mandos - Amsterdam
Martos - New York
Maruani Mercier - Brussels, Knokke
Mario Mauroner - Salzburg, Vienna
Mazzoli - Berlin
Greta Meert - Brussels
Meessen De Clercq - Brussels
Mendes Wood - São Paulo, Brussels
Galeria de las Misiones - Montevideo
Mitterand - Paris
MLF | Marie-Laure Fleisch - Brussels
Anne Mosseri-Marlio - Basel

N
New Art Centre - Salisbury
Nosbaum & Reding - Luxembourg

O
Nathalie Obadia - Brussels, Paris
Office Baroque - Brussels
Oniris - Florent Paumelle - Renne
OV Project - Brussels

P
Tatjana Pieters - Ghent
Plus-One - Antwerp
Pop/Off/Art - Moscow
Proyectos Monclova - Ciudad de México

R
Raum mit Licht - Vienna
Almine Rech - Brussels, London, New York, Paris
(re)D. - Antwerp
Michel Rein - Brussels, Paris
Repetto - London
Ronchini - London
Rossicontemporary - Brussels

S
Sage - Paris
Eduardo Secci - Florence
Semiose - Paris
Senda - Barcelona
Shulamit Nazarian - Los Angeles
Tommy Simoens - Antwerp
Skopia / P.-H. Jaccaud - Geneva
Filomena Soares - Lisbon
Sorry We're Closed - Brussels
Pietro Sparta - Chagny
Marc Straus - New York
Super Dakota - Brussels

T
Suzanne Tarasieve - Paris
Daniel Templon - Paris
Valerie Traan - Antwerp
Transit - Mechelen
Triangle Bleu - Stavelot
Tucci Russo - Torre Pellice
Steve Turner - Los Angeles

V
Sofie Van De Velde - Antwerp
Isabelle van den Eynde - Dubai
Tim Van Laere - Antwerp
Axel Vervoordt - Wijnegem, Hong Kong
Nadja Vilenne - Liège

W
Wetterling - Stockholm
Bryce Wolkowitz - New York

X
Xippas - Paris, Geneva, Montevideo

Z
Zeno X - Antwerp
Zidoun-Bossuyt - Luxembourg
Zwart Huis - Brussels, Knokke

Met het voortzetten van uw bezoek aan de website, accepteert u het gebruik van cookies om op maat gemaakte aanbiedingen en diensten aan te bieden. Lees meer